Tek Süper Plastik  İç Cephe Boyası  Fildişi 412
Tek Süper Plastik  İç Cephe Boyası  Fildişi 412
Tek Süper Plastik  İç Cephe Boyası  Fildişi 412

Tek Süper Plastik İç Cephe Boyası (tksuppliç)

0,00
Marka : Tek
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺2.800,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.400,00(KDV Dahil) 

Tek Süper Plastik İç Cephe Boyası Ürün Açıklaması

Tanım

Stiren akrilik kopolimer bağlayıcılı, su bazlı dekoratif mat iç cephe boyasıdır.

Özellikler

Silinebilen ve silindikten sonra rengini koruyan, mükemmel yapışma ve yüksek örtme gücüne sahip, mat görünümlü, su buharı geçiren ve düşük su emme özelliği ile iç mekanlarda nefes alan ve nemin dışarı atılması ile çatlama, kabarma, dökülme yapmayan, kir ve toz tutmayan uzun ömürlü son kat iç cephe boyasıdır.

Kullanım Yerleri

Binaların iç kısımlarında her türlü duvar betopan, sıva, tuğla alçı gibi yapı elemanlarında uygun astarı ile koruyucu özelliğe sahiptir ve dekoratif amaçla kullanılabilir.

Uygulama Şekli

Kullanmadan önce homojen olana dek karıştırınız. Uygulama yüzeyinin özelliğine göre fırça uygulaması için; % 15- 20 oranında su ile inceltip karıştırarak uygulayınız, rulo uygulaması için; % 20 -25 oranında su ile karıştırıp kullanınız. Uygulama zemininin kuru ve temiz olmasına dikkat ediniz. Kuru olmayan zemine kesinlikle uygulama yapmayınız. Betopan, alçıpan, zayıf veya kirli zemin için yüzey temizlendikten sonra Tek Değişim Astarı kullanınız. Katlar arasında bekleme süresi normal koşullarda ( 25 ± 3 °C ) 3 saattir. Önerilen kat sayısı 2’dir.

Güvenlik Uyarıları

S2 Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın S24 Deri temasından sakının S25 Göz temasından sakının S46 Yutulması durumunda derhal sağlık kuruluşuna başvurun

Kuruma Süresi

 

20 °C de; dokunma kuruması 1 saat, tam kuruması 24 saat, silinme ve su buharı direnci 7 gündür.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

Teslimat 2-4 İş günüdür.

Ücretsiz Teslimat (1000 TL ve Üzeri)

Kolay İade